Фундамент

Легкість конструкцій СIП-панельного будинку дозволяє використовувати один з видів залізобетонного фундаменту або застосувати свайно-гвинтовий фундамент.

Правильно підібрати підходящий вид фундаменту допоможуть фахівці компанії з врахуванням конструкцій майбутнього будинку після вивчення особливостей Вашої ділянки.

Нижче наведені найбільш часто використовувані види фундаменту. 

Стрічковий монолітний фундамент

Цей монолітний малозаглублённий залізобетонний фундамент відноситься до типу «плаваюча плита» і підходить практично для будь-якого ґрунту. Він поводиться подібно плоту, тому будь-які рухи ґрунту, і сезонні також, не відбиваються на стані зведеного на ньому будинку.

Роль плота виконує замкнута монолітна залізобетонна стрічка шириною 30 см і висотою до 80 см, для додаткової жорсткості армована металевим каркасом.

«Плаваючий» стрічковий фундамент дуже стійкий і не призводить до перекосу кутів будівлі, тому що має велику площу опори і створює менший тиск на ґрунт.

Основна відмінність цього фундаменту від стандартного стрічкового фундаменту із залізобетонних блоків в тому, що монолітний стрічковий фундамент не вкладається на глибину промерзання. Це значно скорочує витрати на матеріали і зменшує трудомісткість робіт.


Утеплена шведська плита

Цей монолітний малозаглублённий залізобетонний фундамент забезпечить максимальний комфорт - підлога першого поверху буде тиха і, завдяки закладеному утеплювачу, дуже тепла.

У фундаменті зручно проводяться інженерні мережі.


Свайний гвинтовий фундамент

Фундамент має нижчу вартість і найвищу швидкість монтажу.

Після ретельного вивчення ґрунту з метою прийняття обдуманого рішення про використання такого фундаменту, свайно-гвинтовий фундамент можна встановлювати в будь-який час року.