Продукція Сіпеко

15 років гарантії на змонтовані будівлі
Постійний контроль дотримання вимог якості на всіх етапах роботи 

Компанія виробляє деревні сендвіч-панелі торговельнох марки Сіпеко, дерев’яні елементи каркасу будівель, а також різні види домокомплектів.

Неперевершений показник щільності склеювання сендвіч-панелей Сіпеко – відсутність повітряних кишень в місцях з’єднання матеріалів. Досягнення цього результату можливе завдяки високотехнологічному американському обладнанню Greco Acu-Track.

Його клейове устаткування наносить клей рівномірною крапельною сіткою, відразу після чого вакуумний прес під високим тиском відкачує надлишки повітря між склеюваними матеріалами.

Устаткування Greco Acu-Track гарантує якісні характеристики виготовлених на ньому СІП-панелей, що підтверджено тестами впливових європейських і американських організацій, що контролюють будівництво.

Продукція Сіпеко відповідає IRC (International Residentional Code) - міжнародному будівельному коду, що дає допуск до застосування матеріалу в малоповерховому житловому будівництві. У разі невідповідності якості СІП-панелей вказаним кодом можливий ризик значного зниження теплоефективності і передчасного руйнування будівель.

Склеювання СІП-панелей Сіпеко здійснюється високоякісним вологостійким однокомпонентним поліуретановим клеєм Leeson Polyurethane (Великобританія).

Для розкрою СІП-панелей згідно з проектною документацією та вибірки пінополістиролу під розмір обв'язувального брусу фахівцями заводу застосовуються необхідне професійне обладнання та інструмент.

Сукупність виняткової щільності склеюваних матеріалів СІП-панелей Сіпеко і дерев'яного брусу, що застосовується під час монтажу коробки будівлі, виключає контакт пінополістиролу з киснем, здатним протягом 25 років зруйнувати структуру утеплювача.

Результатом безперервного контролю якості в процесі виробництва домокомлектов і під час проведення монтажних робіт є збільшення терміну служби пінополістиролу до 100 років, що забезпечує достатню довготривалість енергоефективності будівель.

Дошка допустимої 12% вологості та однокомпонентний поліуретановий клей Leeson Polyurethane, що застосовуються для склеювання дерев'яного брусу, дозволяють запобігти появі скрипів у будівлі.

Під час будівництва за СІП-технологією не нехтуйте якістю конструкцій - це відіб'ється на енергозберігаючих властивостях і надійності будівель.

Компанія Сіпеко надає 15-річну гарантію на будівлі, змонтовані фахівцями компанії.

Продукція Сіпеко

КОМПЛЕКТИ БУДИНКІВ

Для самостійної збірки
Коробка на фундаменті замовника

 Коробка з фундаментом
 Коробка з фундаментом, вікна, покрівля, фасад
 Під чистове оздоблення
 Під ключ

СІП-ПАНЕЛІ

120 мм
124 мм
160 мм
164 мм
200 мм
204 мм

ЕЛЕМЕНТИ КАРКАСУ

Дерев’яний клеєний брус 
Дерев’яна двотаврова балка

Проектная-документация-для блока Продукция Сипэко

ПРОЕКТНА ДОКУМЕНТАЦІЯ 

Ескізний проект
Робочий проект