Елементи каркасу

Клеєні дерев'яні конструкції Сіпеко - надійність, міцність і довговічність Вашого будинку

Для використання в каркасно-панельному будівництві за СІП-технологією виробничий цех компанії виготовляє дерев'яні елементи каркасу будівель: клеєного бруса та двотаврової балки. Під час виробництва дерев'яних елементів каркасу застосовується струганий пиломатеріал камерної сушки з дотриманням допустимої вологості до 12% і з нанесеним вогнебіозахистом. Розміри: висота - 40 мм, ширина - 100 мм, довжина - 6 метрів. Елементи каркасу склеюються на струбцині за допомогою високоякісного водостійкого поліуретанового клею Leeson Polyurethane, що дозволяє запобігти появі скрипів у будівлі.

Дерев’яний клеєний брус

Є важливим елементом, який служить для обв'язки і з'єднання СІП-панелей і застосовується для систем даху. Розміри брусу: висота - 40-600 мм, ширина - 100 мм, довжина - понад 6 метрів.

Дерев’яна двотаврова балка

Використовується в будівлі з СІП-панелей як функціональне перекриття. Розміри балки: висота - 302 мм, ширина - 100 мм, довжина - до 6 метрів, товщина OSB-3 - 12 мм. Цього достатньо для виконання вимог до навантаження, а також для прокладання в порожнини балки утеплювача і будь-яких інженерних комунікаційних труб і дротів.

Двотавровий перетин балки дозволяє отримати в конструкції показової міцності, невелика вага і простота установки роблять монтаж швидким і не вимагають залучення підйомної техніки, балка не боїться вологи і має низьку теплопровідність.