Проектна документація

Грамотний проект - ідеальний будинок

Для отримання консультацій з підбору готового проекту будинку або розробки індивідуального проекту відвідайте офіс компанії. Дізнатися приблизну вартість домокомплекту або обговорити питання, які не стосуються точних розрахунків, Ви також можете по телефону.

Всі консультації надаються безкоштовно.

Проектна група компанії Сіпеко з урахуванням Ваших побажань виконає адаптацію принесеного проекту, а також будь-якого вподобаного Вами малюнка будівлі або планування під будинок з СІП-панелей, здійснить підбір необхідної комплектації конструкцій будівлі.

Після отримання чітко сформульованого завдання і проведення всіх узгоджень із замовником, фахівці виконають розробку проектної документації, розрахують вартість комплекту будинку і будівельно-ремонтних робіт.

На вартість домокомплекту істотно впливають обрані загальна площа будівлі, складність її архітектури, варіанти каркасу і конструктиву.

Ви отримаєте рекомендації з вибору оптимального конструктиву і поліпшеного конструктиву для створення будівлі з максимальними енергозберігаючими характеристиками.

У разі необхідності, Вам буде запропоновано спрощений конструктив з метою зниження витрат за рахунок використання інших будівельних матеріалів і конструкцій, зміни планування приміщень, спрощення інженерних мереж, використання економічних оздоблювальних матеріалів.

Незалежно від того, який обсяг робіт виконує компанія, до кожного комплекту будинку додається конструкторська документація.