Виробництво

Заводський цех Сіпеко – професійне обладнання та інноваційні технології

Клейова установка Greco Acu-Track

Продукція компанії Сіпеко виготовляється з використанням якісних екологічно чистих матеріалів на високотехнологічному американському обладнанні – клейовому устаткуванні з вакуумним пресом Greco Acu-Track.

Сертифіковану виробничу лінію Greco Acu-Track розроблено найбільшим постачальником станків та устаткування для виготовлення сендвіч-панелей - компанією Midwest Group One (Мінесота, США) - з урахуванням піввікової практики СІП-технології.

Показову щільність склеювання матеріалів забезпечують плунжерні форсунки клейової установки, встановлені багаторядно і наносять клей рівномірною крапельною сіткою, а також вакуумний прес, що видаляє надлишки повітря у процесі затвердіння клею.

Вакуумний прес Greco Acu-Track

Можливості виробничих потужностей обладнання – 500 м.кв. СІП-панелей на добу, що складають комплект панелей для будівництва будівлі загальною площею 150 м.кв.

Застосування під час виробництва СІП-панелей сучасних теплоізоляційних матеріалів дозволяє досягти високої енергоефективності будівель та значно скоротити експлуатаційні витрати.

Розкрій склеєних та спресованих СІП-панелей та вибірка пінополістиролу під розмір обв'язувального бруса здійснюються із застосуванням розпилювального обладнання та необхідного інструменту відповідно до розробленої проектної документації.

Дерев'яний брус, що служить для обв'язування та з'єднання СІП-панелей, дерев'яні системи даху та інші дерев'яні елементи конструктиву будівлі виготовляються шляхом склеювання на струбцині дощок допустимої вологості.

Маючи на меті скоротити витрати часу при монтажі на об'єкті, у заводських умовах також виконується великовузлове складання габаритних елементів дахів, стін, дормерів, проводиться повне складання домокомплектів кіосків, павільйонів, побутівок, лазень та будинків на воді.

Всі процеси з виготовлення продукції Сіпэко, компонування домокомплектів та їх підготовку до відправки на місце монтажу, проходять безперервний контроль якості у цеху у м. Васильків Київської області.

 

 

Проходження навчання у м. Міннеаполіс (США)

 

Як член Торгово-промислової палати України, в рамках проекту Нові будівельні технології компанією Сіпэко було проведено презентацію виробничого цеху.

Презентація включає декілька частин:

  • екскурсія цехом під керівництвом начальника виробництва
  • демонстрація роботи обладнання з виробництва сендвіч-панелей
  • інтерв'ю з директором компанії
  • crash-тести на міцність панелей
  • відвідування кількох збудованих канадських будинків
Інтерв'ю директора Сіпэко
tpp-sipeko.jpg.pagespeed.ce.O_DxKzpjUL