Структурні ізоляційні панелі

Структурні ізоляційні панелі або каркасні теплоізоляційні панелі (англ. - structural insulated panel, SIP) - цей сучасний, визнаний в усьому світі будівельний матеріал є різновидом набірних сендвіч-панелей і представляє собою монолітно склеєну і спресовану тришарову конструкцію з двох зовнішніх деревних орієнтовано-стружкових плит і внутрішньої пінополістирольної плити.

Виробництво СІП-панелей торгової марки Сіпеко

Показательное качество склеивания и вакуумного прессования  материалов обеспечивает собственное сертифицированное оборудование Greco Acu-Track, выпущенное американской станкостроительной компанией Midwest Group One.

Досягнення максимального склеювання підтверджується проведеними тестами СІП-панелей — розірвати матеріали в точках склеювання не є можливим.

При допустимому мінімумі навантаження для котеджного будівництва в 350 кг на метр квадратний, завдяки монолітному склеюванню СІП-панелі витримують рівномірно розподілений тиск більше 11 тонн на метр погонний вертикально поздовжньо і більше 1 тонни на метр квадратний поперечно горизонтально.

Товщина і розмір СІП-панелей залежать від застосовуваних матеріалів.

Стандартні товщини: 120, 124, 160, 164, 200 і 204 мм.

Стандартні розміри: 1250х2500 мм і 1250х2800 мм.

Залежно від цільового призначення будівлі (наприклад, для зведення пасивного будинку або промислового рефрижератора), можливе виготовлення сендвіч-панелей нестандартного розміру і товщини.

Матеріали СІП-панелей

OSB-3
Пінополістирол
Сполучний розчин

Характеристика СІП-панелей

Розрахункове навантаження
Розрахунок звукоізоляції
Теплотехнічний розрахунок
Порівняльний аналіз