You are currently viewing Остерегайтесь подделок СИП-панелей!

Стережіться підробок СІП-панелей!

Результати постійного технічного прогресу внесли в наше життя невідємні поправки – людина звикла комфортно жити. Щодня та щохвилини незалежно від свого місцезнаходження сучасна людина бажає отримувати ті блага, без яких уже й не мислить свого існування. Ці «хороші» звички, безумовно, торкнулися і житла, після чого будинок ХХІ століття перестав бути просто будинком з сучасною архітектурою.

Саме завдяки інноваційним рішенням у галузі малоповерхового будівництва з'явилася північноамериканська SIP-технологія, результатом удосконалення якої став визнаний у всьому світі канадський будинок із СІП-панелей.

Це теплий, екологічно чистий, надійний і комфортний будинок, міцна коробка якого монтується із застосуванням каркасних теплоізоляційних панелей (англ. — structural insulated panel), які отримали назву SIP-панелей або сендвіч-панелей.

SIP – енергоефективний будівельний матеріал, що є надзвичайно міцною монолітною тришаровою конструкцією з двох орієнтовано-стружкових плит, між якими під тиском вклеєний шар утеплювача.

При виготовленні СІП-панелей СІПеко застосовуються найкращі матеріали, використовується високоякісне виробниче обладнання Greco Acu-Track найбільшого та найавторитетнішого у світі постачальника обладнання Midwest Group One.

СІП-панелі виготовляються в заводських умовах за мінімального впливу на виробництво людського фактора. Контроль якості, що постійно здійснюється в процесі виробництва та при монтажі конструкцій, дозволяє гарантувати довговічність та високу міцність характеристики панелей СІПеко.

На відміну від принципів, яких дотримується компанія СІПеко при виробництві сендвіч-панелей, далеко не всі виробники СІП-панелей дотримуються основних правил виготовлення продукції. Нехтуючи якістю склеювання сендвіч-панелей такі виробники багаторазово зменшують характеристики міцності товару ще за його виробництво.

Більше того, подібні дії виробників призводять до гальмування темпів розвитку та повноцінного впровадження SIP-технології у малоповерховому будівництві України, недовіри до цієї сучасної та раціональної технології.

У нашій країні з різних причин часто використовують підробки, тому будь-який товар має подібну неякісну копію.

У гонитві за дешевшою ціною замовник ризикує отримати будівельний матеріал низької якості, що безпосередньо позначиться на енергозберігаючих якостях будинку, довговічності та міцності його конструкцій.

Компанія СІПеко має повний пакет документації для будівництва будівель із сендвіч-панелей як в Україні, так і в Європі. Сендвіч-панелі СІПеко не є продукцією, що підлягає обов'язковій сертифікації в Україні.

Компанія СІПеко має технічні умови на продукцію, що випускається. Продукція виробляється відповідно до технічних умов – ТУ У В.2.6-20.2-34750790-001:2007 «Панелі дерев'яні теплоізоляційні «СІПеко», погоджені з Міністерством регіонального розвитку та будівництва України, Державною санітарно-епідеміологічною службою МОЗ України та Департаментом МОЗ України та Департаментом охорони здоров'я України.

Якість панелей СІПЕКО підтверджено Протоколами випробувань.

За рахунок монолітного склеювання теплоізоляційні панелі працюють під навантаженням як конструкція двотаврового перетину та витримують вертикальний поздовжний тиск понад 11 тонн на 1 метр погонної панелі та поперечний горизонтальний рівномірно розподілений тиск – 3,5 тонни на 3 м.кв.

Монтаж будівель здійснюється на підставі державної ліцензії для виконання будівельних робіт.

Стережіться підробок!

Використовуйте тільки якісні будівельні матеріали та Ваш будинок дійсно буде будинком ХХІ століття!