You are currently viewing Сохранить деньги и приумножить их сип технологии

Зберегти гроші та примножити їх сіп технології

Як врятувати гроші?

Це вимушене питання викликає виправдане занепокоєння.

Воно стало дуже актуальним, заставши нас у повному незнанні щодо термінів настання стабільності на сьогоднішньому кризовому ринку.

І якщо раніше, у період вдалих у сенсі інвестування років, коли добрі доходи можна було отримати практично за всіма напрямками інвестування, зараз очікувати такої прибутковості не доводиться.

Як же не помилитися і правильно розпорядитися наявними грошима в умовах економічної ситуації, що склалася?

Цілком виправданою на сьогоднішній день є «споживча» модель поведінки населення. Люди вважають за краще не накопичувати, а витрачати, тобто «розміщувати» гроші в товари чи послуги.

Якщо у вас є необхідність у якихось речах – купуйте їх зараз, адже надалі, з урахуванням інфляції, вони лише дорожчатимуть.

Потрібно визнати, що привабливим об'єктом для вкладень стає саме той товар, який не тільки визнаний фахівцями, але від усвідомлення факту володіння, яким споживач отримує позитивне емоційне задоволення.

Розглядаючи варіант вкладення коштів у нерухомість, слід зазначити, що найбільші перспективи залишаються у сегментах заміської та комерційної нерухомості.

На особливу увагу заслуговує нерухомість, якщо вона створена з використанням інноваційних технологій, завдяки яким вона набуває вагомих переваг, що роблять її більш доступною, але при цьому енергозберігаючою, швидкобудуючою, екологічно чистою.

До таких інноваційних технологій відноситься будівельна технологія, що найбільш швидко впроваджується у світі – СІП-технологія, що застосовується для будівництва малоповерхових об'єктів будь-якого призначення.

Енергозберігаюча будівля, збудована за СІП-технологією в рекордно короткі терміни і з урахуванням усіх Ваших вимог, стане не тільки найефективнішим в даний час способом збереження Ваших коштів, але і буде в перспективі дійсно вигідним вкладенням, не втрачаючи актуальності завдяки своїм перевагам перед іншою нерухомістю.

Для будівництва енергозберігаючих малоповерхових об'єктів компанія СІПЕКО виготовляє каркасні теплоізоляційні панелі (англ. — structural insulated panel, SIP).

Виготовлення панелей торгової марки СІПеко® здійснюється на американській виробничій лінії компанії Midwest.

Основні переваги будівництва з інноваційної СІП-технології:
1. Значне енергозбереження під час експлуатації споруди.
2. Можливість автономного енергозабезпечення.
3. Економічність будівництва.
4. Швидкомонтованість конструкцій.
5. Екологічність матеріалів.
6. Можливість будівництва будь-якої пори року.
7. Сейсмостійкість та стійкість до сильних вітрів.

Не варто думати, що інвестиції в нерухомість, побудовану за SIP-технологією, можуть собі дозволити лише дуже заможні інвестори.

Хоча і розраховувати на швидкий перепродажний надприбуток, раніше можливий при грамотному вкладенні грошей, не варто.

Ви просто досягнете основного: зможете убезпечити себе від втрати коштів, а також отримаєте впевненість у ліквідності отриманого товару та прибутковості у разі його перепродажу.

Антикризова цінова політика компанії СІПеко повністю спрямована на привернення загальної уваги до енергозберігаючої будівельної SIP-технології.

Пропонуємо Вам саме ту доступність цін, яка так необхідна в умовах реального ринку товарів та послуг, на яку розраховують для здійснення своїх планів та бажань.