Реконструкція будинку

Чому реконструкція будинку – оптимальне рішення у сучасних умовах?

Іноді виникає ситуація, коли після старих родичів у спадок дістається старенький будиночок. І не знаєш плакати чи радіти такому щастю. Адже такі будинки часто зводили з підручних матеріалів і практично без фундаменту. Тому виникає кілька варіантів вирішення цієї ситуації:

  1. Продати ділянку з будиночком на додачу;
  2. Залишити все як є, та використовувати його як дачу.
  3. Знести повністю, а на його місці збудувати новий сучасний котедж.
  4. Додати прибудови або надбудови, а може й те й інше, і перетворити його на комфортне житло для своєї сім'ї.

Якщо у перших двох варіантах все й так зрозуміло, і залучення професійних будівельників не потрібне, то у двох останніх – без них просто не обійтись.

Будівельна компанія Сіпэко готова допомогти і під час реконструкції будинку, і під час будівництва. Оскільки стаття присвячена можливості перетворення старого «в цукерку», то основна увага буде приділена реконструкції Вашого об'єкта.

Отже, розрізняють такі види реконструкції будинку:

Прибудова до будинку

Іноді це прибудова тераси, веранди чи кухні. Тобто обсяг робіт та строки невеликі. Як невелика і вартість реконструкції. Але іноді поряд прилаштовується великий новий будинок із сіп панелей, які є ідеальним стіновим матеріалом, і дозволяють втілити найсміливіші архітектурні рішення. Старому будиночку зазвичай відводиться роль кухні чи гостьової кімнати. І саме він є джерелом усіх інженерних комунікацій. Найчастіше до нього підведено: вода, газ, електрику. Вирішено питання з каналізацією.

Надбудова будинку

Здебільшого затребувана надбудова другого поверху. Це рішення стає можливим за достатньої площі першого поверху. Старий дах або мансарда демонтуються, а на їхньому місці зводиться повноцінний другий поверх або мансарда як найбільш економічне рішення. Як міжповерхове перекриття рекомендуємо двотаврову балку.

Комплексна реконструкція

Але найчастіше до СІПеко звертаються замовники, які мають у планах одночасно і прибудову до приватного будинку, і надбудову другого поверху. І в більшості випадків, це виявляється найоптимальнішим рішенням. Тому що вдається реально збільшити корисну та житлову площі. Крім того, в результаті комплексної реконструкції вдається суттєво підвищити енергоефективність будинку за рахунок застосування сіп панелей та інших елементів (вікна, системи опалення та вентиляції).

Фасадне оздоблення

Оздоблення фасадів дозволяє надати будівлі свіжого вигляду, приховуючи тим самим межі між старим і новим. Зовні вся коробка утеплюється пінополістиролом 5 см і обробляється штукатуркою «Короїд». Якщо комусь більше подобається сайдинг або фальшбрус, то оздоблення канадських будинків цими матеріалами також можливе.

Інженерні мережі

Будь-яка реконструкція тягне за собою конструктивне рішення щодо розведення інженерних мереж. Для кожної мережі потрібні свої висококласні фахівці: сантехніки, електрики, вентиляційники. Компанія СІПеко може запропонувати послуги всіх спеціалістів.

Тому, якщо Ви плануєте перетворити старенький будиночок на сучасний енергозберігаючий будинок, збирайте всі свої ідеї, малюнки та побажання, і приїжджайте в офіс будівельної компанії Сіпэко. Тут Вам завжди підкажуть оптимальне рішення щодо реконструкції Вашого будинку.