Будівництво будинку у Швейцарії

Якби була така можливість, то напевно багато хто з Вас хотів би купити будинок у Швейцарії. Розповідати про всі переваги життя та володіння нерухомістю в одній із найблагополучніших у всіх відносинах країн Європи я не буду, це й так очевидно.

Якщо покупка будинку в Швейцарії ще здається можливою, то можливість побудувати будинок в Швейцарії є чимось фантастичним. Тим не менш, у 2015 році будівельна компанія Сіпэко відправила комплект енергозберігаючого будинку до Швейцарії.

А історія дуже проста: свого часу українська дівчина вийшла заміж за швейцарця. А зараз сім'я вирішила збудувати будинок у Швейцарії. Завдяки родичам, молоді дізналися про компанію «Сіпэко», приїхали з візитом до офісу, відвідали виробничий цех та кілька об'єктів, що будуються та побудовані.

Проект енергозберігаючого будинку

Після чого був розроблений проект енергозберігаючого будинку загальною площею 257 м2.

Головна особливість проекту в тому, що будинок розрахований на проживання двох сімей (по типу вертикального таунхауса), тому планування поверхів однакове, а на другий поверх ведуть зовнішні сходи.

Будівництво будинку з сіп панелей

Для зведення стін використовувалися сіп панелі завтовшки 164 мм. Це було викликано вимогами щодо сейсмостійкості. Але в Україні ця вимога може бути виправдана лише під час будівництва в Карпатах чи Криму.

Як фундамент було залито шведську плиту. В Україні цей тип фундаменту вважається порівняно дорогим та застосовується при будівництві елітних будинків та котеджів.

Двосхилий дах був виконаний з сіп панелей 204 мм. Знову ж таки снігові навантаження у Швейцарії набагато серйозніші, ніж в Україні.

Для внутрішніх перегородок використовувалися сіп панелі 124 мм.

В результаті був побудований справжній енергозберігаючий будинок із сіп панелей повністю.

Спеціально для керівництва з монтажу (шеф монтаж) був відряджений один із бригадирів, участь якого дозволила звести будинок лише за 1,5 місяці.

Для додаткового утеплення застосували пінополістирол завтовшки 5 см.

Треба сказати, що у Швейцарії все, що стосується будівництва (та й не тільки) – дуже дорого, і умови, в яких ведуться будівельні роботи, – дуже суворі. Незважаючи на це, комплект будинку виявився досить доступним за ціною, а якість була оцінена замовниками.

Найкращим підтвердженням вигоди від співпраці з «Сіпэко» та якості збудованого будинку є той факт, що цього року наш швейцарський замовник привіз свого друга, який теж хотів би побудувати будинок за канадською технологією. Тож незабаром ще один енергозберігаючий будинок поповнить портфоліо нашої компанії.

На завершення слід зазначити, що «Сіпэко» будує будинки європейської якості за українськими цінами. Тому якщо у вас є плани з будівництва власного енергозберігаючого будинку, то кращої компанії вам не знайти. Без хвастощів!

Будуйте з нами!