Канадський будинок – що це?

Канадський будинок - цілий будівельний напрямок, в основі якого лежить головна ідея економічного будинку з високими енергозберігаючими функціями.

У зв'язку з останніми подіями в країні подорожчання енергоносіїв стало неминучим.

Найрозумнішим виходом із цієї ситуації є максимальне зниження витрати енергії, особливо в опалювальний період. І тут для альтернативних технологій будівництва відкриваються неймовірні можливості розвитку.

Просування канадської технології будівництва в Україні не є рекламою, а виступає логічним і цілком обґрунтованим кроком, який компанія СІПеко зробила однією з перших, почавши працювати у 2006 році.

Раніше багатьох забудовників бентежила крихкість будинку з сіп панелей, а також лякали помилкові міфи, що поширювалися представниками традиційного будівництва, щоб не допустити конкуренції.

Зараз свідомість та інформованість населення зростає величезними темпами завдяки розвитку інтернету, появі достовірної інформації про переваги канадських будинків, а також відгукам забудовників, які обрали для себе канадську технологію при будівництві власного будинку.

Те, що відбувається на ринку панельно-каркасного будівництва, можна охарактеризувати не інакше, як «сіп бум». З'являється безліч компаній, які, зрозумівши перспективність будівництва канадських будинків, намагаються вийти на цей ринок.

Але завжди варто ставитись дуже уважно до новачків, тому що в більшості випадків в них за плечима немає нічого, крім бажання зірвати куш. Сіп панелі купуються у великих виробників у кращому разі, а в гіршому, виробляються «кустарным» способом без дотримання технологічних умов.

Тому, вирішивши будувати канадський будинок, обирайте серйозну будівельну компанію, що має власне виробництво, професійні бригади та реальний досвід будівництва за канадською технологією. Однією з таких надійних та перевірених компаній є будинок СІПеко.

 

Залишити відповідь