You are currently viewing Канадский дом по доступной цене

Канадський будинок за доступною ціною

Існуючі сьогодні технології дозволяють звести затишний будинок, який коштує менше, ніж однокімнатна квартира в сучасній міській багатоповерхівці, нічим не поступаючись їй за рівнем комфорту. Йтиметься про будівництво будинків з СІП (SIP) панелей – найсучаснішого на сьогоднішній день матеріалу.

Канадський будинок – це північноамериканська технологія малоповерхового будівництва, яка набула бурхливого розвитку в 50-х роках минулого століття.

Такі SIP панелі робляться з компонентів, які самі по собі мають унікальні властивості. Каркас СІП-панелі утворений орієнтовано-стружковими плитами (ОСП) та закладними елементами з дерев'яного бруса, а збереження тепла забезпечується шаром пінополістиролу. Сендвіч із цих деталей склеюється під великим тиском, утворюючи СІП – панель із дивовижними властивостями.

СІП-панелі присвоєно вищий клас енергоефективності: панель завтовшки 150 мм еквівалентна цегляній стіні завтовшки 2000 мм. Будинки, побудовані з СІП-панелей, легко витримують перепади від -60 до + 60 градусів і придатні навіть для умов Крайньої півночі. Теплозберігаючі якості пінополістиролу такі, що тільки на опаленні приміщень будинку можна заощадити суму, яка за 15 років окупить витрати на будівництво.

СІП-панель витримує вертикальне навантаження до 11 тонн/м. при горизонтальній здатності, що несе, майже 2 тонни/1 м.кв. Канадські будинки дуже міцні – згідно з українським СНІП вони можуть бути триповерховими, хоча, наприклад, у США дозволено будувати п'ятиповерхові СІП-панельні будинки.

Екологічні характеристики СІП-панелей теж чудові – з них можливо будувати медичні та соціальні установи, вони не виділяють фенолу.

До складу СІП-панелей входять спеціальні антипірени, що надають їм здатність самим згасати.

СІП-панелі дуже технологічні. Їх можна легко різати у всіх напрямках, попередньо розрахувавши навантаження з них можна створити стіни, підлогу, перекриття та дах. Весь комплект будинку виготовляється у заводських умовах із застосуванням професійного обладнання та інструментів.

Розробник запропонує Вам на вибір цілу серію типових проектів різної цінової категорії або розробить індивідуальний проект з урахуванням Ваших побажань.

Будинки із СІП проектуються з використанням найсучаснішої комп'ютерної графіки та інженерних розрахунків, що миттєво виконуються при моделюванні варіантів будинків.

СІП-панелі мають малу вагу – менше 20 кг/м.кв., що значно спрощує складання будинку на майданчику, оскільки знижує потребу у вантажопідйомних механізмах. Швидкість будівництва будинків із СІП-панелей вражає: складання будинку площею 150 м.кв. займає в середньому два тижні.

Домокомплект будинку загальною площею 150 м.кв. доставляється на будмайданчик одним трейлером, що значно заощаджує кошти на транспортування. Будівельна документація на комплект досить докладна і допускає самостійне складання силами забудовника - особистими будівельними бригадами, що пройшли швидкісне навчання в компанії СІПеко.

Компанія СІПеко створює енергозберігаючі швидкозведені будівлі повністю у відповідності до Ваших вимог і підлаштовуючись під Ваш бюджет. Всього лише через кілька місяців Ваша сім'я може здійснити свої мрії та насолоджуватися отриманим результатом.