Будівництво таунхаусу

Багато людей хотіли б купити таунхаус замість квартири чи котеджу. Вигода такого придбання очевидна: таунхаус – фактично заміський будинок із невеликим шматочком землі. Адже квартира не дає можливості проводити вільний час на свіжому повітрі, а для будівництва котеджу потрібна земельна ділянка хоча б 4 сотки.

Побудувати або купити таунхаус

Особливо вигідно купити або побудувати будинок спільно з родичами або друзями. Тоді у Вас з'являється чудова можливість забезпечити себе приємними сусідами та спільно займатися облаштуванням прилеглої території. Іноді таунхаси називають «дуплекс» або «триплекс» залежно від кількості сімей, які проживатимуть.

Таунхаус - це не завжди будова з однаковими за плануванням блоками. Можна зробити одну частину більшою, а другу менше. Проект будинку залежить тільки від цілей, з якими він будується. Наприклад, у меншій частині з окремим входом можна організувати проживання літніх батьків чи молодої сім'ї. Це дуже зручно та вирішує житлове питання кількох поколінь, дозволяючи жити великою дружною родиною і при цьому нікому не заважати.

Будівництво таунхаусу – вигідна інвестиція!

Крім того, будівництво таунхауса можна розглядати як вигідну інвестицію. Купуючи невелику ділянку землі і вклавши «скромні» за нинішніми мірками кошти, інвестор через півроку може стати вдвічі багатшим, продавши готовий об'єкт декільком майбутнім співвласникам таунхаусу.

Будівництво таунхауса вигідне ще й тому, що на етапі проектування можна змінити конструктив майбутньої будівлі: можна посилити несучі стіни, застосувавши сип панелі завтовшки 204 мм.

Тим самим можна підвищити міцність та збільшити енергоефективність будинку.

Якщо Ви бажаєте побудувати таунхаус для себе або друзів, то краще використати сіп панелі 200 або 204 мм. Так, це веде до незначного подорожчання домокомплекту в середньому на 7-10%, але виявляється виправданим у зимовий час, дозволяючи економити кілька тисяч гривень на опаленні.

Якщо збираєтеся будувати таунхаус на продаж, то можна використовувати сіп панелі товщиною 160 мм. Цього достатньо, щоб збудувати справжній енергозберігаючий будинок.

Якщо говорити про європейську практику будівництва таунхаусів, то питання енергозбереження стоїть на першому місці. Тому іноземці майже завжди замовляють у Сіпэко домокомплекти класу Євро із застосуванням пінополістиролу Neopor.

Ось таку візуалізацію ми зробили для наших замовників із Швейцарії для проекту таунхаусу для трьох власників. Проект був розроблений спільними зусиллями: швейцарський архітектор та проектна група Сіпэко. Будинки збудовані у стилі модерн, який набирає все більше популярності. Кожне домоволодіння має невелику ділянку, на якій можна розташувати навіс для автомобіля або зону відпочинку.