Євродім від Сіпэко

Для європейських забудовників будинки з плоским дахом давно стали традиційними, особливо це стосується країн Середземноморського басейну. Щодо України, то для нас будинки з плоским дахом і великою площею скла, поки що дивина. Ну, звикли наші люди до двосхилих дахів, так само як і до цегляних будинків. І вікна повинні бути невеликими, щоб сусіди не заглядали. 🙂

Сила звички – велика сила, але сила здорового глузду та прагнення до нового та кращого – набагато сильніша!

Тим більше євростиль в архітектурі та дизайні набирає все більшої популярності, завдяки тому, що все більше наших співвітчизників їздять світом, дивляться на досягнення інших народів, оцінюють і вибирають для себе найкраще.

До таких ось досягнень відносяться і європейські будинки з екологічно чистих матеріалів з високими енергозберігаючими властивостями. Поєднати два ці моменти буває часом досить складно, але це вдається завдяки використанню у будівництві сіп панелей (канадська технологія).
Крім того, використання сендвіч панелей дозволяє легко виконати будь-який архітектурний задум.

 

Такий євробудинок вигідно відрізняється від традиційних будинків ще й тим, що при проектуванні будинку враховується фактор розташування сонця. Тобто будинок із сіп панелей розташовується таким чином, щоб сонячна та тіниста сторона забезпечували найбільш комфортне проживання, забезпечуючи денній частині будинку більше світла та тепла. Цьому сприяють панорамні вікна, які є додатковою перевагою європейського будинку від Сіпэко перед звичайними традиційними будинками.

За бажанням замовника плоский дах може бути замінений на вальмовий. При цьому стиль будинку та його архітектура зберігається.

Вирішивши будувати свій європейський, фінський або канадський будинок, звертайтеся до спеціалістів будівельної компанії Сіпэко.
Тут завжди Вам дадуть відповіді на всі Ваші запитання, тут Вам допоможуть розробити проект будинку Вашої мрії. Тут завжди вам раді!

Залишити відповідь