Модульні будинки – будинки майбутнього!

Будівництво модульних будинків із сіп панелей вважається технологією майбутнього і ось чому: тут поєднується ряд важливих факторів: економічність та екологічність житла, швидкість зведення та простоту додавання нових секцій, і найголовніше – енергоефективність.

А тепер на секунду відвернемось і уявимо собі ситуацію: хлопець і дівчина щойно створили сім'ю, у них є певні заощадження, так би мовити НПЗ (недоторканний запас у розмірі кількох тисяч доларів) і тепер у них є три варіанти вирішення житлового питання:

1) залишитися жити з батьками (можна безкоштовно або майже безкоштовно, але є низка незручностей, про які ми зараз особливо не поширюватимемося);

2) зняти окрему квартиру (свободи більше, але знайти дешеве та одночасно комфортне житло у Києві досить проблематично, а за фактом майже неможливо. І всі про це знають);

3) побудувати свій власний поки що невеликий будиночок з можливістю розширення (здається малоймовірним, але тільки на перший погляд).

При детальному розгляді будівництво невеликого будиночка за модульним принципом є найвірнішим рішенням житлової проблеми молодої сім'ї і ось чому:

 

По перше, будівництво модульного будинку з сіп панелей - розумна та економічно виправдана інвестиція. Адже не секрет, що за 10-15 років проживання у квартирі люди фактично оплачують її вартість, залишаючись при цьому ні з чим.

Адже за цей час у сім'ї зазвичай з'являються та підростають діти. Так що від тісноти та дискомфорту нікуди не подітися.

Побудувавши модульний будинок, люди отримують унікальну можливість добудовувати і перебудовувати його під свої потреби, узгоджуючи з розміром і потребами своєї сім'ї.

По-друге, модульний будинок за канадською технологією – це екологічно чисте будівництво.

Причому турбота про екологію простежується на всіх етапах будівництва. У процесі будівництва залишки будівельного сміття в кілька разів менші, ніж при традиційному будівництві.

А використання у будівництві: клеєного бруса, двотаврової балки та деревинно-стружкової плити, тобто. природних, а значить, матеріалів, що легко утилізуються, надає канадському будинку статусу «зеленого» будинку.

 

 

По-третє, швидкість зведення модульних будинків перевищує всі існуючі будівельні технології.

Так модульний будинок з сіп панелей збирається з підготовлених в заводських умовах блоків, що складаються з сіп панелей з вставленим клеєним брусом, всього за кілька днів (2-3), що на порядок менше термінів монтажу стандартного канадського будинку (30-50 днів).

Ще один важливий фактор, що впливає на швидкість монтажу будинку, що зводиться, - пальовий фундамент, який є кращим (і за швидкістю і по грошах) рішенням для модульного будинку.

В-четверте, Додавання нових секцій (кімната, гараж, прибудова) настільки просто, що його можна зробити своїми руками без залучення бригади будівельників та складної техніки.

Причому нова секція додається лише тоді, коли вона потрібна. Наприклад, гараж додається після появи автомобіля, а кімната з появою діток. Тобто у Вас постійно використовується лише корисна площа.

По-п'яте, про енергоефективність канадських будинків ходять легенди, які насправді відповідають дійсності.

Живучи в модульному будинку з сіп панелей, Ви щороку в період опалювального сезону економите до тисячі гривень на місяць і багато власників канадських будинків вже це відчули.

Таким чином, СІПеко рекомендує своїм клієнтам зупинити свій вибір на модульних будинках із сіп панелей, тим більше що технологія зведення та реконструкції канадських будинків у нашій компанії доведена до досконалості.

 

Залишити відповідь