Квартира чи канадський будинок?

 

Напевно, кожна людина хоча б один раз у житті замислювалася: «Де краще жити у квартирі чи у власному домі?»

Причому виникає парадоксальна ситуація: жителі сільських будиночків без зручностей, практично поголовно прагнуть міських квартир, виняток становлять лише старі люди, яким уже не потрібні зміни, а хочеться лише спокою.

Зате більшість міських жителів рветься за місто, ближче до природи та подалі від міської метушні. Особливо багато бажаючих мати власну оселю серед людей, у яких підростають діти. Адже користь від проживання в екологічно чистому місці та відчуття свободи ні з чим непорівнянні.

Особливу категорію, серед людей, які мріють про будинок, складають люди, які мають можливость купити, а ще краще побудувати новий будинок. Здебільшого це успішні та розумні люди, які вміють чітко ставити цілі та планомірно їх досягати.

Гідним вибором серед будівельних технологій є канадська технологія. А побудовані за цією технологією канадські будинки набирають все більшої популярності. Будинок із сіп панелей крім енергозберігаючих властивостей має ще ряд переваг: швидкість зведення, економія на оздоблювальних роботах, екологічність, цінова доступність будівництва.

І найголовніше, побудувати «під ключ» двоповерховий будинок із сіп панелей обходиться приблизно в стільки ж, скільки коштує двокімнатна «хрущевк» у далеко не найпрестижнішому районі Києва. Але при цьому Ви отримаєте житлову площу в 4 рази більшу (це як мінімум), плюс станете власником земельної ділянки розміром 20-25 соток, а нематеріальні переваги взагалі не піддаються грошовій оцінці.

Таким чином, не викликає жодного сумніву той факт, що жити у власному канадському будинку набагато комфортніше і вигідніше, ніж у квартирі. І ще, виходячи зі спостережень, напрошується висновок: людина, яка пожила у нормальному комфортному будинку, ніколи не повернеться до тісної квартири.

Залишити відповідь