Продаж домокомплектів

Що таке домокомплект і що до нього входить? Це, мабуть, найпоширеніше питання, яке задають нам замовники. Враховуючи, що виробництво, продаж та монтаж домокомплекту – це основний вид діяльності компанії Сіпэко, ми допоможемо Вам розібратися у нюансах комплектації будинку та питаннях формування вартості домокомплекту.

Домокомплект – це повністю готовий комплект елементів та комплектуючих для будівництва будинку. Сюди входять: сіп панелі та їх розкрій, обв'язувальний та силовий брус, каркасні елементи, двотаврова балка для перекриття, кроквяна частина даху (якщо обраний цей варіант), а також кріплення, монтажна піна. Крім того, під час продажу домокомплектів, кожен з них забезпечується інструкцією зі збирання. А це реально допомагає замовникам побудувати будинок своїми руками.

Купити домокомплект

Одним з найважливіших аспектів, що впливають на вартість домокомплекту є рішення облаштування даху. Бюджетний варіант – це кроквяна система. Щоб збудувати енергозберігаючий будинок – краще вибрати сіп панельний дах. Різниця в ціні може становити 20%. При цьому якщо передбачається холодне горище, то кроквяна система більш ніж виправдана. Якщо планується житлова мансарда, краще використовувати сіп панелі для облаштування даху. І взагалі, краще відразу купити домокомплект, який забезпечить енергозберігаючу коробку будівлі.

Ще дуже важливий фактор, що впливає на ціну під час продажу домокомплекту – це товщина сіп панелей. Стандартом є товщина – 160 мм. Збільшення до 200 мм веде до подорожчання на 11%. Зменшення до 120 мм дозволяє досягти здешевлення на 11%.

Враховуючи, що в Україні вкрай рідко бувають сильні снігові навантаження, то оптимальним рішенням для будівництва стін та даху є СІП 160. Таке рішення дозволяє побудувати енергозберігаючий будинок.

Якщо говорити про можливе здешевлення домокомплекту, слід згадати, що економія можлива за рахунок покупки сирого лісу (ми застосовуємо тільки сухий!). Причому вологий ліс коштує вдвічі дешевше. Зате через пару трійку років дерево починає чорніти, розсихатися, можливо заведеться шашель (жучок такий шкідливий). Думайте самі: чи потрібна Вам така економія?

Так само і ОСП-3 – основа сіп панелей. Хтось бере Kronospan з метою економії, а хтось навіть Крону. Ми ж завжди намагаємось запропонувати замовникам найкращий варіант. Рекомендуємо Egger.

Щодо пінополістиролу, тільки згадаю, що ми використовуємо для виробництва сіп панелей ПСБ-С-25 не менше 15 кг/м3. А деякі, не соромлячись, можуть використовувати густину 9 кг/м3.

Домокомплект із заводу від виробника

При формуванні кожного домокомплекту ми намагаємося врахувати всі дрібниці (навіть брус вставляється в заводських умовах), щоб максимально полегшити будівництво, особливо якщо Ви плануєте будувати будинок своїми руками.

Кожен домокомплект проходить потрійний контроль якості: при виготовленні перед відвантаженням на місці будівництва.

Еще раз обращаю внимание, что в стоимость домокомплекта фундаментные, кровельные, фасадные и прочие работы не включены. Для оценки стоимости разных этапов строительства, есть специально разработанная ориентировочная таблица цен.

Таким чином, продаж домокомплекту та остаточний розрахунок здійснюється в офісі компанії Сіпэко (вул.Козацька, 122), а вивезення відбувається у будь-яку точку України з території виробничого цеху (м.Васильків). Забрати домокомплект із заводу можна самостійно, а можна замовити доставку на Вашу ділянку. Вибирайте проект, замовляйте домокомплект та будуйте будинок разом із компанією СІПеко!