Будинок у стилі – хай-тек у гармонії з природою

Останнім часом будинки в стилі хай-тек набирають все більшої популярності серед потенційних забудовників.
Все більше людей (особливо це стосується милих жінок) хочуть, щоб їхнє житло виглядало сучасно, стильно та багато.

Відмінною рисою канадських будинків побудованих у стилі хай-тек є плоский дах, залишаючи у минулому двосхилі, вальмові та шатрові дахи.

Основою плоского даху такого будинку є сіп панелі товщиною 200 або 204 мм з покриттям ПВХ мембраною.

Другою модною тенденцією стилю хай-тек для будинку з сендвіч панелей є комбінування оздоблювальних матеріалів при фасадній обробці. Тут вдало поєднуються і штукатурка, і декоративні елементи під дерево (блок-хаус, фальш-брус), і фасадні панелі.

Третьою та, мабуть, найважливішою характеристикою еко будинків у стилі хай-тек є органічне розміщення будинку на ділянці та оформлення ділянки із застосуванням можливостей ландшафтного дизайну. Будинок та ділянка виступають єдиним ансамблем, і викликають естетичне задоволення від гармонії при поєднанні оригінальної штучної будови з красою живої природи.

Перше враження, яке справляє канадський будинок у стилі хай-тек, виявляється у тому, що це дорого та красиво, а власник такого будинку респектабельна людина з гарним смаком. І тут майже все правда, крім того, що це дуже дорого.

Насправді будинки з сіп панелей у стилі хай-тек за вартістю можна порівняти зі звичайними канадськими будинками.

Єдина поправка: фасадне оздоблення обходиться трохи дорожче, ніж традиційне оздоблення плюс необхідне залучення тямущого дизайнера для вдалого поєднання оздоблювальних матеріалів та кольорового рішення.

Канадський будинок у стилі хай-тек має високу функціональність, а у поєднанні з комплектацією технічними новинками цілком може носити гордий статус «розумний будинок».

Крім того будинок з сіп панелей є і «екодомом» забезпечуючи власнику суттєву економію в опалювальний період (ефект термоса), а вплив такого будинку на екологію мінімальний і прагне нуля.

Адже при будівництві не потрібні серйозні підготовчі роботи, і в процесі виробництва сендвіч панелей використовуються переважно природні матеріали (дерево).

Тому компанія СІПеко рекомендує розглядати будинок із сендвіч панелей у стилі «хай-тек», як гідну альтернативу не лише канадським будинкам з традиційною архітектурою, а й як безперечно виграшний варіант порівняно з будинками побудованими з традиційних матеріалів (цегла, газобетон тощо) ), адже почесний титул «еко будинок» є безперечним плюсом такого будинку.

Замовити канадський сіп еко будинок у стилі хай-тек або поставити запитання можна на сайті.

Залишити відповідь