You are currently viewing Возросшая популярность строительства дуплексов в Украине

Зростаюча популярність будівництва дуплексів в Україні

Дуплекс сип дома

Дуплекс - це окремий будинок, розділений на дві секції. Дана форма малоповерхового житлового будівництва має ряд переваг, все-таки це повноцінний котедж, хоч і розділений сполучною, бічною стіною на дві частини, по суті, будинок на два господарі.

Для будівництва дуплексу необхідна невелика ділянка. І це головна перевага, адже вартість земельних ділянок, особливо у містах та поблизу мегаполісів, досить солідна. Ви можете побудувати будинок, об'єднавши бюджет із родичами, друзями та навіть створити кооператив з метою будівництва житлового комплексу з дуплексів.

Дуплекс має два окремі ходи, і якщо розділити ділянку по сполучній стіні будинку, то і два окремих подвір'я.

Як правило, дуплекси в Україні будують двоповерховими, хоча будівництво енергозберігаючих будинків за сіп-технологією дозволяє будувати будинки до 3-х поверхів. На першому поверсі мають гараж, сауну або вітальню та кухню, на другому поверсі – санвузол та спальні, а на третьому – кабінет з терасою.

Все більше українських сімей обирають будівництво котеджів-дуплексів, адже за практично ідентичною ціню замість квартири вони отримують повноцінний будинок з присадибною ділянкою та можливістю вільного планування власного житла.

Архітектурна команда «Сіпэко» розробить деталізований проект дуплексу з урахуванням побажань обох сторін. Потім ми приступаємо до будівництва фундаменту та виробництва домокомплекту одночасно. Найбільші часові витрати у будівництві енергоефективних будівель – внутрішнє чистове оздоблення (для програми будівництва «під ключ»). Орієнтовно будівництво дуплексу із сіп панелей займає від 2 до 4 місяців, залежно від квадратури будівлі, до того ж приступити до забудови можна будь-якої пори року, навіть узимку.

З вартістю будівництва енергозберігаючих будинків Ви можете ознайомитись тут.

Залишити відповідь