Метаморфози канадського будинку

 

Або історія про те, як старенький цегляний будиночок перетворився на сучасний канадський будинок.

Для того, щоб жити в приватному будинку, потрібно або багато працювати і заробляти, або отримати його у спадок.

Іноді люди отримують будинок у спадок, але не знають плакати чи радіти. Бо будинок цей, як валізка без ручки: і нести важко, і кинути шкода.

Така ситуація сталася з одним нашим замовником, назвемо його Володимиром, якому від бабусі дістався старенький цегляний будиночок.

І ось Володимир опинився у досить складній ситуації. З одного боку дорога пам'ять про бабусю та дитячі роки. З іншого боку, жити в такому будинку не дуже комфортно. Та й вигляд у будиночка, м'яко скажемо, не дуже.

 

 

Після довгих і завзятих пошуків, прийшов Володимир до будівельної компанії «СІПеко», яка, як відомо, спеціалізується на будівництві будинків за канадською технологією, а також реконструкції будівель та поділився своєю проблемою.

Директор «СІПеко» Валерій Володимирович, спираючись на свій досвід, майстерно розібрався в ситуації та підказав оптимальне рішення, яке полягало в наступному: розібрати мансардний поверх старого будинку та замінити його на сіп панельну мансарду, та добудувати повноцінний будинок із сіп панелей, використовуючи для фасаду сайдинг. Хоча варіантів фасадного оздоблення було кілька, Володимир зупинив свій вибір на сайдингу.

Архітектурна група та одна з будівельних бригад компанії зайнялися втіленням цієї ідеї у життя.

Через кілька місяців роботи з перетворення старого цегляного будиночка на сучасний канадський будинок було завершено. Володимир був дуже радий і здивований, адже на його очах сталося диво.

Тепер він проживає в шикарному будинку з сім'єю, а компанія СІПеко поповнила своє портфоліо ще одним об'єктом з нестандартним рішенням, а точніше суміщенням традиційного будівництва з новою канадською технологією, яка набуває все більшої популярності серед приватних забудовників. Прибудова або надбудова до житлових будинків стала набагато простішою.

На завершення хочеться сказати:
не бійтеся експериментувати, адже це допоможе знайти неординарне рішення у складній ситуації.

Звертайтеся до професіоналів!
Рекомендуємо відвідати розділ "Статті", щоб ознайомитися з корисною інформацією про будівництво канадських будинків і не тільки.

 

Залишити відповідь