Будувати будинок навесні найкраще

Щоразу з приходом весни у міських жителів бажання побудувати будинок виникає з новою силою. Цьому сприяє збільшення світлового дня та сонячного тепла, а також ностальгія за відпочинком на природі. У багатьох є заміські ділянки, які хотілося б перетворити на комфортне місце для літнього відпочинку всієї родини.

Інші наші співвітчизники продають свої міські квартири, купують земельні ділянки, замовляють індивідуальні проекти або адаптують ті, які сподобалися з інтернету та починають будувати будинок.

Щоб будівництво не розтягнулося на кілька років, потрібно вибрати сучасну будівельну технологію та приділити увагу енергозбереженню. Зараз на ринку пропозицій більш ніж достатньо. Це і цегла, і піноблоки, і газобетон, і бетонний моноліт, і зруб. Але...

Найбільше відповідає цим умовам канадська технологія. Ця заява прозвучала не з рекламною метою. Все насправді так і є.

Будинки із сіп панелей зводяться дуже швидко за 2-3 тижні. Покрівельні та фасадні роботи можуть тривати кілька місяців. І ось через три місяці можна займатися внутрішнім оздобленням та інженерними комунікаціями.

Побудувати будинок з сіп панелей

Більш того, можна побудувати будинок із сип панелей своїми руками. І цьому вже є чимало підтверджень. Так люди, замовивши комплект енергозберігаючого будинку у червні, у жовтні вже закінчували внутрішнє оздоблення та змогли переселитися з фургончика до теплого будинку.

Кожен замовник хоче побудувати будинок, виходячи зі своїх можливостей та бажань, а фахівці компанії Сіпэко завжди готові запропонувати оптимальне рішення, яке допоможе втілити у реальність мрію про власний будинок.

Комплектація будинку

Специально для заказчиков с разным бюджетом, у компании Сипэко есть различные варианты комплектации дома. Есть возможность удешевить домокомплект за счет комбинации сип и каркасной технологии. А можно сделать полностью дом из сип панелей и достигнуть максимального энергосбережения.

Таким чином, лише за півроку є можливість переселитися в комфортний, затишний та енергозберігаючий будинок. Тобто, розпочавши будівництво у травні, у жовтні можна відсвяткувати новосілля. Побудувати дачу на ділянці можна протягом місяця.

Так що думайте, визначтеся і приходьте в наш офіс. Разом ми зможемо збудувати Ваш ідеальний будинок.