Канадський будинок на колесах

Свобода – один із найголовніших факторів, які дозволяють людині почуватися щасливою. Адже, погодьтеся, приємно жити у своїй оселі, хай навіть не великій і ні від кого не залежати, ні від ЖЕКів, ні від сусідів. А будь-якої миті можна легко змінити місце проживання: Київ (робота) – Одеса (відпочинок) – Конотоп (родичі) – Київ (нова робота).

І не треба сплачувати комунальні платежі. "Такого не може бути!" скажете Ви. Але будівельна компанія СІПеко доведе Вам, що це не тільки можливо, але й вигідно.

В результаті аналізу економічної ситуації в країні та в будівельній галузі та спілкування з потенційними забудовниками, з'явилося нове рішення – канадський будинок на колесах.

Сам собою будинок на колесах – не новина, але його втілення з сіп панелей за канадською технологією – це ноу хау. Адже в такому будинку буде однаково комфортно і взимку і влітку, тому що він має ефект енергозберігаючого будинку. Тому що більшість звичайних трейлерів призначені для проживання в теплу пору року, а в холод змушені простоювати.

Крім того, канадський будинок на колесах може бути цікавий для:

Для любителів подорожувати. Вигідно завжди в дорозі мати місце для ночівлі. За допомогою такого будинку можна відвідати безліч цікавих та красивих місць та при цьому почуватися комфортно.

Для власників баз чи зон відпочинку, де капітальне будівництво заборонено чи недоцільно. На сезон такий будиночок наближається ближче до рекреаційних ресурсів: море, озеро, ліс. Після закінчення такі будиночки легко повертаються на базу, встигнувши за сезон не тільки окупитися, але й принести значний прибуток.

Для молодої сім'ї, яка у пошуках кращого життя мігрує Україною. Такий будиночок можна розмістити недалеко від роботи та економити купу часу та нервів на дорозі (не треба мучитися годинами у громадському транспорті). Крім того, відсутність витрат на оренду дозволить спільними зусиллями швидше акумулювати кошти.

Для людей, які бажають побудувати гостьовий будиночок або для себе (як часник), щоб потім побудувати будинок більше і серйозніше, або для прийому та розміщення гостей. Найприємніше, полягає в тому, що будинок на колесах легко перетворюється на будинок на палях і навпаки.

Для людей із обмеженим бюджетом. Наприклад, грошей на покупку квартири немає, на будівництво будинку не вистачає, а такий варіант - можуть собі дозволити багато хто, і з часом придбати справжнє житло, а будинок на колесах вигідно продати.

Для людей, які в результаті військових дій опинилися без житла або змушені були переселятися в інші регіони – це соломинка, яка дозволить їм якнайшвидше закріпитися на новому місці.

Для військових та їхніх сімей. Канадський будинок на колесах, можна розмістити у відносній безпеці. При цьому людям буде куди повертатися після напруженого робочого дня або ночі.

Як бачите, деякі з цих категорій зацікавлених осіб можуть перетинатись і нашаровуватись, але висновок один: канадський будинок на колесах із сіп панелей – цікавий та затребуваний варіант вирішення житлового питання при обмеженому бюджеті.

Ваші заявки на придбання готового канадського будинку на колесах, а також усі питання Ви можете надсилати на корпоративну пошту компанії СІПеко.

Залишити відповідь