You are currently viewing Модульное строительство – Вам просто привозят дом на участок

Модульне будівництво – Вам просто привозять будинок на ділянку

Технологія модульного будівництва передбачає повне заводське виготовлення будівель-модулів або великих вузлів будівлі, їх доставку в готовому вигляді на об'єкт та подальший монтаж із підключенням комунікацій.

Найчастіше, кожен модуль, що транспортується, вже має зовнішню і внутрішню обробки, вікна, двері і всі необхідні для Вашого комфорту інженерні мережі. Також можна укомплектувати модулі потрібними меблями.

Технологія передбачає перевезення комплекту будинку вантажним транспортом з платформою без будь-яких труднощів на іншу ділянку, якщо Ви вирішили змінити свою адресу.

Одна з переваг модульних будівель – Ви отримуєте готове комфортне індивідуально розроблене житло з сіп панелей одночасно, не витрачаючи час на будівництво та оздоблення. Вам просто привозять будинок на ділянку.

Загальна площа модуля зазвичай не перевищує 50 м.кв. При цьому збільшення площ будинку можливе за рахунок прибудови та надбудови готових модулів до вже наявної будівлі. Ви можете вибрати один модуль та пізніше приєднувати до нього нові.

Залежно від особливостей ділянки модулі монтуються на металевому пальовому або стрічковому бетонному фундаменті, але для економії коштів на рівній ділянці достатньо застосування гравію.

Досить комфортному житлу з модулів, як альтернативу міській квартирі, віддають перевагу молоді креативні сім'ї, літні люди, які вирішили жити за містом,господарі вузьких ділянок і ділянок зі складним рельєфом. Модулі також є підходящим варіантом для тих, хто вирішив будувати будинок поетапно.

Різноманітність архітектурних форм та рішень у модульному будівництві руйнує звичне уявлення про зовнішній вигляд житлового будинку та дозволяє сформувати затишний функціональний будинок у сучасному стилі high-tech.